Logo

Grupa wsparcia dla opiekunów rodzinnych osób dorosłych - 2022 rok

Date

Thursday, March 31, 2022

Time

06:30 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Fundacja Hospicyjna

#ZnajdźSwójPowód i przekaż nam swój 1% podatku
KRS 0000 201 002
Organizacja non profit
www.fundacjahospicyjna.pl

Agenda

Ruszyły zapisy do grupy wsparcia dla opiekunów rodzinnych przewlekle chorych i niesamodzielnych osób dorosłych. Doświadczone psycholożki z Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku pomogą zarówno w bieżących wyzwaniach, jak i w procesie żałoby.

Grupa wsparcia online skierowana jest do opiekunów rodzinnych, którzy mają lub mieli pod opieką ciężko chorego bliskiego w domu. Wielu opiekunów doświadcza ogromnego stresu w związku ze swoją rolą, samotności, nierzadko także syndromu wypalenia opiekuna. Z powodu pandemii wiele form pomocy przestało funkcjonować. Tworząc grupy wsparcia online, Fundacja Hospicyjna postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom opiekunów, realizując motto „Opiekun rodzinny nie musi być sam”.


UWAGA: Grupa będzie miała charakter zamknięty, a liczba uczestników będzie ograniczona - może w niej uczestniczyć max. 10 osób. O przyjęciu do grupy wsparcia online decydują łącznie: kolejność zgłoszeń, odpowiedź na pytania otwarte zawarte w formularzu rejestracji i rozmowa telefoniczna/e-mailowa z Prowadzącym.

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIACH ORAZ PORADY WSPIERAJĄCE OPIEKUNÓW RODZINNY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE WWW.OPIEKUNRODZINNY.PL

Jeśli jesteś opiekunem rodzinnym chorej lub niesamodzielnej osoby dorosłej, szukasz wsparcia psychologicznego, chcesz porozmawiać o wyzwaniach, z którymi się mierzysz i zadbać o siebie, dołącz do grupy wsparcia online organizowanej w ramach projektu opiekunrodzinny.pl

Grupa ma charakter zamknięty i będzie prowadzona od stycznia 2022 roku przez doświadczoną psycholożkę Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, Annę Marlęgę-Woźniak.  

Termin pierwszego spotkania grupy to 18 stycznia 2022 roku.

LINK DO FORMULARZA REJESTRACJI: https://fundacjahospicyjna.clickmeeting.com/grupa-wsparcia-dla-opiekunow-rodzinnych-osob-doroslych-2022-rok/register?_ga=2.184137894.1011333466.1635930897-124065673.1606247925

Spotkania będą się odbywały poprzez platformę ClickMeeting. Konieczny jest więc dostęp do Internetu oraz sprzęt wyposażony w kamerę i mikrofon.

Rejestracja trwa do 11.01.2022 roku godziny 23:00. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Projekt realizowany przez Fundację Hospicyjną i Fundację Agory. 


 Link do regulaminu: https://www.fundacjahospicyjna.pl/images/Regulaminy_OR/POR_RegulaminGrupwsparcia.pdf